CATEGORÍA |
PARTIDO
|
RESULTADO
|
GOLEADORES
|
|
AFICIONADOS
(1ª REXIONAL)
|
ATL RIVEIRA vs Silleda
|
3-2
|
Madiop (2) e Marcos
|
|
JUVENILES
|
Oroso “B” vs ATL RIVEIRA
|
1-2
|
Rial (2)
|
|
CADETES
|
Cordeiro
vs ATL RIVEIRA
|
1-1
|
Abel
|
|
INFANTILES “A”
|
Oroso “B” vs ATL RIVEIRA
|
6-2
|
Dani (2)
|
|
INFANTILES “B”
|
Taragoña vs ATL
RIVEIRA
|
2-9
|
Tomé (3), Otmane (3), Iago Pego, Adrián G y Barbosa
|
|
ALEVINS “A”
|
Sálvora
vs ATL RIVEIRA
|
1-14
|
Pablo (2), Gabri (2), Marcos (2), Pepe (2), Brais (2), Cristian
(2), Diego e Hugo
|
|
ALEVINS “B”
|
ATL RIVEIRA “B” vs Aguiño
|
1-3
|
José Rosales
|
|
ALEVINS “C”
|
Aguiño “B” vs ATL RIVEIRA
“C”
|
5-0
|
||
BENXAMINS “A”
|
Carreira vs ATL
RIVEIRA
|
1-5
|
Xavi (3), Antón e Martín
|
|
BENXAMINS “B”
|
ATL RIVEIRA vs Puebla
|
10-0
|
Xoán (3), Iván (2), Andrés D (2), Antonio (2) e Kike
|
|
PREBENXAMINS
|
ATL RIVEIRA vs Esclavitud
|
14-0
|
Gonzalo (4), Iago (3), Kike (3), Álvaro (2), Enrique e Irene
|
lunes, 30 de octubre de 2017
RESULTADOS FIN DE SEMANA
jueves, 26 de octubre de 2017
HORARIOS PARTIDOS 27, 28 e 29 de OCTUBRE
CATEGORIA
|
PARTIDO
|
DIA
|
HORA
|
CAMPO
|
CONVOCATORIA OU LUGAR DE SAIDA
|
AFICIONADOS
(1ª REXIONAL)
|
ATL RIVEIRA vs Silleda
|
Dom
29/OCT
|
17:00
|
A Fieiteira
(herba)
|
16:00 no campo
|
JUVENILES
|
Oroso vs
ATL RIVEIRA |
Sáb
28/OCT
|
16:15
|
Sigüeiro
|
14:00 no Mercadona
|
CADETES
|
Cordeiro vs ATL RIVEIRA
|
Sáb
28/OCT
|
16:30
|
Valga
|
15:00 no poli de Coroso
|
INFANTILES “A”
|
Oroso “B” vs
ATL RIVEIRA |
Dom
29/OCT
|
11:00
|
Sigüeiro
|
08:45 no poli de Coroso
|
INFANTILES “B”
|
Taragoña
vs
ATL RIVEIRA "B" |
Sáb
28/OCT
|
12:00
|
Taragoña
|
10:45 no poli de Coroso
|
ALEVINS “A”
|
Sálvora vs ATL
RIVEIRA
|
Sáb
28/OCT
|
11:00
|
A Fieiteira
(sintético)
|
10:20 no campo
|
ALEVINS “B”
|
ATL RIVEIRA “B” vs
Aguiño |
Dom
29/OCT
|
11:30
|
A Fieiteira
(sintético)
|
11:00 no campo
|
ALEVINS “C”
|
Aguiño “B” vs
ATL RIVEIRA “C” |
Sáb
28/OCT
|
17:00
|
Aguiño
|
16:30 en Aguiño
|
BENXAMINS “A”
|
Carreira
vs ATL RIVEIRA
|
Sáb
28/OCT
|
12:30
|
Carreira
|
12:00 en Carreira
|
BENXAMINS “B”
|
ATL RIVEIRA "B" vs
Puebla |
Vie
27/OCT
|
18:45
|
A Fieiteira
(sintético)
|
18:15 no campo
|
PREBENXAMINS
|
ATL RIVEIRA vs Esclavitud
|
Sáb
28/OCT
|
16:00
|
A Fieiteira
(sintético)
|
15:30 no campo
|
Juveniles de fai 25 anos cando o campo da Tasca aínda era de terra |
lunes, 23 de octubre de 2017
RESULTADOS FIN DE SEMANA
CATEGORIA
|
PARTIDO
|
RESULTADO
|
GOLEADORES
|
|
AFICIONADOS
(1ª REXIONAL)
|
ATL RIVEIRA vs Sigüeiro
|
2-1
|
Joseiño e Madiop
|
|
JUVENILES
|
ATL RIVEIRA vs Calo
|
4-1
|
Cristian, Yago, Brais e Julio
|
|
CADETES
|
ATL RIVEIRA vs Sporting Lampón
|
4-0
|
Miguel (2), Angelito e Lois
|
|
INFANTILES “A”
|
ATL RIVEIRA vs Rois
|
10-1
|
Pedro (2), Artai (2), Víctor (2),
Dani (2), Iván e un en propia |
|
INFANTILES “B”
|
ATL RIVEIRA “B” vs Aguiño
|
4-1
|
Adrián (2), Barbosa e Tomé
|
|
ALEVINS “A”
|
ATL RIVEIRA vs Bastavales
|
2-3
|
Pepe (2)
|
|
ALEVINS “B”
|
descansan
|
|||
ALEVINS “C”
|
ATL RIVEIRA “C” vs
Concello de Boiro “D” |
1-3
|
Úrsula
|
|
BENXAMINS “A”
|
ATL RIVEIRA vs Porto do Son
|
13-1
|
Pablo (2), Antón (2), Andrés D (2), Xoán (2), Marco (2),
Anxo R, Dani V e Martín |
|
BENXAMINS “B”
|
descansan
|
|||
PREBENXAMINS
|
Concello de Boiro “B” vs
ATL RIVEIRA |
0-8
|
Álvaro (2), Gonzalo (2),
Alexis, Kike, Enrique e Iago |
Minuto de silencio na honra de Manolo Dieste antes do partido dos cadetes |
jueves, 19 de octubre de 2017
HORARIOS PARTIDOS 21 e 22 de OCTUBRE
CATEGORIA
|
PARTIDO
|
DIA
|
HORA
|
CAMPO
|
CONVOCATORIA OU LUGAR DE SAIDA
|
AFICIONADOS
(1ª REXIONAL)
|
ATL RIVEIRA vs Sigüeiro
|
Dom
22/OCT
|
17:15
|
A Fieiteira
(herba)
|
16:15 no campo
|
JUVENILES
|
ATL RIVEIRA vs Calo
|
Sáb
21/OCT
|
17:00
|
A Fieiteira
(sintético)
|
16:00 no campo
|
CADETES
|
ATL RIVEIRA vs
Sporting Lampón |
Dom
22/OCT
|
12:00
|
A Fieiteira
(sintético)
|
11:00 no campo
|
INFANTILES “A”
|
ATL RIVEIRA vs Rois
|
Sáb
21/OCT
|
11:15
|
A Fieiteira
(sintético)
|
10:15 no campo
|
INFANTILES “B”
|
ATL RIVEIRA “B” vs Aguiño
|
Sáb
21/OCT
|
12:00
|
Oleiros
|
11:15 en Oleiros
|
ALEVINS “A”
|
ATL RIVEIRA vs Bastavales
|
Sáb
21/OCT
|
12:45
|
A Fieiteira
(sintético)
|
12:00 no campo
|
ALEVINS “B”
|
descansan
|
||||
ALEVINS “C”
|
ATL RIVEIRA “C” vs Concello de Boiro “D”
|
Sáb
21/OCT
|
12:45
|
A Fieiteira
(sintético)
|
12:00 no campo
|
BENXAMINS “A”
|
ATL RIVEIRA vs
Porto do Son |
Sáb
21/OCT
|
10:00
|
A Fieiteira
(sintético)
|
09:30 no campo
|
BENXAMINS “B”
|
descansan
|
||||
PREBENXAMINS
|
Concello de Boiro “B” vs ATL RIVEIRA
|
Sáb
21/OCT
|
11:00
|
Vista Alegre
(Boiro)
|
10:15 no Lidl
|
Plantilla dos senior que esta semana xogarán ante o Sigüeiro no campo de herba natural |
Suscribirse a:
Entradas (Atom)